Logo

наші представництва


Представництво на території Республіки Білорусь

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Білорусь, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Республіці Білорусь, м.Мінськ.

Представництво на території РФ

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції в РФ, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється через нашу фірму в РФ, м.Білгород.

Представництво на території Республіки Казахстан

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Казахстан, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в РК, м.Алмати.

Представництво на території Республіки Вірменія

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Вірменія, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Республіці Вірменія, м.Єреван.

Представництво на території Грузії

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Грузії, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Грузії, м.Тбілісі.

Представництво на території Республіки Молдова

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Молдова, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Республіці Молдова, м.Кишинів.

Представництво на території Республіки Таджикистан

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Таджикистан, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Республіці Таджикистан, м.Душанбе.

Представництво на території Республіки Азербайджан

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Азербайджан, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Республіці Азербайджан, м.Баку.

Представництво на території Республіки Туркменістан

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Туркменістан, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Республіці Туркменістан, г.Ашхабад.

Представництво на території Республіки Узбекистан

Увага!!! Всі переговори щодо поставок продукції до Республіки Узбекистан, ведуться з ТОВ НВО "Юженерго груп", Україна, м.Запоріжжя. Відвантаження продукції здійснюється безпосередньо з території України, або через нашу фірму в Республіці Узбекистан, м.Ташкент.

На карті:


Напишіть нам: